Doplnky

AKO VYLEPŠÍTE SVOJE OKNÁ?

Dvojsklo

Moderné technológie zasklievania pri výrobe okien zaručujú nielen teplo v budove, ale tiež odpovedajúcu zvukotesnú vlastnosť. Vynikajúce tepelné parametre a ochrana proti hluku napomáhajú nielen k relaxácii ale aj k efektívnejším výsledkom v práci.
Ešte väčší pokoj Vám zaručia sklenené výplne s bezpečnostnou fóliou.

Sklenené výplne

Moderné technológie zasklievania pri výrobe okien zaručujú nielen teplo v budove, ale tiež odpovedajúcu zvukotesnú vlastnosť. Vynikajúce tepelné parametre a ochrana proti hluku napomáhajú nielen k relaxácii ale aj k efektívnejším výsledkom v práci.
Ešte väčší pokoj Vám zaručia sklenené výplne s bezpečnostnou fóliou.

Trojsklo

Trojsklo je určené pre tých, ktorí venujú zvýšenú pozornosť vysokej tepelnej izolácii. Tretie sklo prirodzene zväčšuje medzisklenný priestor a zlepšuje tak tepelno izolačné vlastnosti.

Účinne znižuje priestor tepla
Zvýšená zvuková izolácia ešte lepšie chráni pred hlukom

Kľučky

Vhodný design kľučiek a madiel elegantne doplní vzhľad okna, ktoré by sa naviac malo vyznačovať kvalitou do najmenšieho detailu. Solídne prevedenie je zárukou dlhodobej radosti z používania.

Medzisklenné deliace priečky

Klasická varianta s neopozeraným vzhľadom. Priečky sa upevňujú v distančnom rámčeku a sú súčasťou sklenených výplní. Toto riešenie zabraňuje v prístupe vzduchu, prachu či vlhka. Deliaca priečka preto nevyžaduje čištenie ani údržbu.

Parapety

Interierové a exteriérové parapety by mali vizuálne ladiť s miestnosťou. Naviac sú vysoko odolné proti oderu. Našim zákazníkom ponúkame parapety z PVC a hliníku vo vybraných šírkach a farebných prevedeniach.

Žalúzie

ISO SYSTEM HIT je moderná a esteticky vyvážená žalúzia s retiazkovým ovládaním typu monocomang, čo ponúka komfort jednoduchého ovládania. Žalúzia Hit z rodiny interiérových horizontálnych žalúzii ISO SYSTEM je najpopulárnejšia z ponúkaných technických variant s vyhľadávaným pomerom cena/kvalita. Spolu s nenáročnou montážou ponúka širokú škálu farieb a dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Sieťky

PRIMASET SNL je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu interiéru proti hmyzu a je neoddeliteľným doplnkom nie len obytných priestorov. Rám siete je z valcovaného hliníkového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok okna.

Rolety, exteriérové – PLASTIC

PLASTIC sú exteriérové plastové rolety, ktoré okrem ochrannej funkcie dobre slúžia aj ako tepelná a zvuková izolácia okna. Svoje uplatnenie nájdu aj ako praktický prostriedok na zakrývanie a zateplenie lódžii a balkonov, čím sa vytvorí nový priestor chránený pred poveternostnými vplyvmi. Ovládajú sa pomocou šnúry z interiéru, lamely sa pohybujú vo vodiacich plastových nohách a v hornej časti sa rolujú do hliníkového predokenného boxu.

Hliníkové rolety AL – ROLETY

AL ROLETY sú vonkajšie hliníkové rolety, ktoré okrem tienenia vytvárajú aj tepelno izolačnú ochranu a hlukovú bariéru. Svojím nevtieravým vzhľadom sa začlenia tak do moderných budov, obytných domov, ako aj do historických objektov. Najčastejšie sa inštalujú do prekladov okien v novostavbách, ale možno ich dodatočne inštalovať aj v už existujúcich stavbách. Ako ovládací systém sa pri vonkajších hliníkových roletách používa popruh, šnúra, pružina, kľukový mechanizmus a elektromotor.

Vonkajšie žalúzie, exteriérové horizontálne

Vonkajšie horizontálne žalúzie Alucover sa využívajú najmä na exteriérové zatienenie plôch rozmerov až do 16 m² (v závislosti od spôsobu ovládania), no svoje uplatnenie nachádzajú aj v interiéri (Alucover CN50). Lamely (šírka 50, 65, 80mm) zavesené na hliníkovom nosníku sú po výške fixované bočnými oceľovými lankami potiahnutými plastom, alebo vedené vo vodiacich lištách, čím sa minimalizuje ich pohyb vo vetre a hlučnosť. Vonkajšie žalúzie sú v štandardnom vyhotovení ovládané kľukou alebo motorom.

Siete proti hmyzu, okenné siete s lemom

PRIMASET SNL je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu intriéru proti hmyzu a je neoddelitelným doplnkom nie len obytných priestorov. Rám siete je z valcovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný , pritom však vysoko funkčný doplnok okna.

Moderné okná už dávno nie sú len o tepelno izolačných vlastnostiach a funkčnej stránke, ale sú plnohodnotnou súčasťou vzhľadu interiéru. V našej ponuke tak nájdete široké možnosti, ako doplniť vzhľad okien a prispôsobiť ho vášmu interiéru.

Vybrať si môžete okenné kľučky a parapety, aby svojím štýlom a farbou dokonale dotvorili vzhľad miestnosti, kde sa nachádzajú. Sieťky proti hmyzu a ochranné sieťky zas udržia neželených návštevníkov mimo vášho interiéru. Tí náročnejší môžu dokonca využiť aj možnosť vybrať si typ skla do okien. Príslušenstvo je vyrábané presne na mieru, preto dokonale sadne na vaše okná a splní všetky požiadavky.

Interiéru nemusíte prispôsobovať len doplnky k oknám, prispôsobiť môžete aj okná samotné. Vhodne zvolené okná, u ktorých vďaka moderným technológiám už nezáleží iba na vysokej kvalite montáže, sa dajú farbou a tvarom prispôsobiť každej jednotlivej miestnosti, ktorej tak dodajú kúzlo a eleganciu. Okenný rám svojou farbou a tvarom ovplyvňuje vzhľad priestoru a jeho osvetlenie. Správny výber tvaru a farby okien je tak ako výber správneho obrazu do miestnosti. Vďaka širokej ponuke farebných kombinácií a tvarov našich okien si zaručene vyberiete okná, ktoré rozžiaria vaše obydlie!

Moderné okná sa neobmedzujú len na vhodné tepelno izolačné parametre, ale sú súčasťou zariadení interiéru

K zariadeniu interiéru patria tiež vhodne zvolené okná, u ktorých vďaka moderným technológiám už nezáleží iba na vysokej kvalite montáže, ale dajú sa farbou a tvarom prispôsobiť každej jednotlivej miestnosti, ktorej tak dodajú kúzlo a eleganciu.
Okenný rám svojou farbou a tvarom ovplyvňuje vzhľad priestoru a jeho osvetlenie.